Služby

Náš obchod ponúka širokú paletu tradičných i netradičných prvkov stavebného materiálu ako tehly, omietky, fasády, izolácie a príslušenstvo pre profesionálov i domácich kutilov. V našej ponuke sme sa snažili maximálne vyjsť v ústrety smerom k zákazníkovi. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy čo hľadáte.


 

Ponúkame

Náš obchod so stavebninami sa zaoberá predajom stavebného materiálu za veľmi priaznivé ceny. Vďaka dlhodobým skúsenostiam a znalostiam trhu funguje naša spoločnosť s minimom výdavkov za reklamu a preto Vám môžeme ponúknuť lacnejšie stavebniny, než kdekoľvek inde. Neváhajte a obráťte sa na nás.

V prípade Vášho záujmu realizujeme aj vnútorné a  vonkajšie omietky, zateplovanie, sadrokartónové konštrukcie, vonkajšie dlažby.

Pre úplnosť ponuky vykonávame v spolupráci s firmou EHC service s.r.o termovízne meranie zateplenia budovy pred aj po realizácii zateplenia. 

Prečo nakupovať u nás

Chceme Vám ponúkať vždy len tie najkvalitnejšie služby. Toho dosahujeme tak, že zákazníkom ponúkame komplexné riešenie ich stavebných potrieb. Pomáhame im stavať. Naša spoločnosť chce svoje ciele dosahovať vždy v súlade so záujmami celej spoločnosti a s maximálnym ohľadom na jej obyvateľov a životné prostredie a tiež s ohľadom na vlastných zamestnancov.

Diskusná téma: Využili by ste ponuku vykonať bezplatné kontrolné termovízne meranie po zateplení budovy.

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Kontakt

Bauma

Bulharska 42, Trnava 917 01

033 5333036
0905 137195
0917 215291
0917 430827

V spolupráci s firmou EHC service s.r.o. vykonávame termovízne merania budov a iných zariadení.

www.ehc.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid52