Služby

Náš obchod ponúka širokú paletu tradičných i netradičných prvkov stavebného materiálu ako tehly, omietky, fasády, izolácie a príslušenstvo pre profesionálov i domácich kutilov. V našej ponuke sme sa snažili maximálne vyjsť v ústrety smerom k zákazníkovi. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy čo hľadáte.


 

Ponúkame

Náš obchod so stavebninami sa zaoberá predajom stavebného materiálu za veľmi priaznivé ceny. Vďaka dlhodobým skúsenostiam a znalostiam trhu funguje naša spoločnosť s minimom výdavkov za reklamu a preto Vám môžeme ponúknuť lacnejšie stavebniny, než kdekoľvek inde. Neváhajte a obráťte sa na nás.

V prípade Vášho záujmu realizujeme aj vnútorné a  vonkajšie omietky, zateplovanie, sadrokartónové konštrukcie, vonkajšie dlažby.

Pre úplnosť ponuky vykonávame v spolupráci s firmou EHC service s.r.o termovízne meranie zateplenia budovy pred aj po realizácii zateplenia. 

Prečo nakupovať u nás

Chceme Vám ponúkať vždy len tie najkvalitnejšie služby. Toho dosahujeme tak, že zákazníkom ponúkame komplexné riešenie ich stavebných potrieb. Pomáhame im stavať. Naša spoločnosť chce svoje ciele dosahovať vždy v súlade so záujmami celej spoločnosti a s maximálnym ohľadom na jej obyvateľov a životné prostredie a tiež s ohľadom na vlastných zamestnancov.

Diskusná téma: Využili by ste ponuku vykonať bezplatné kontrolné termovízne meranie po zateplení budovy.

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Kontakt

Bauma s.r.o.

Sereďská 4012/247
917 05 Trnava - Modranka

0917 215 291 - predajňa
0905 137 195 - Marian Kubov

V spolupráci s firmou EHC service s.r.o. vykonávame termovízne merania budov a iných zariadení.

www.ehc.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid52